HABERLER

Haberler

Rönesans İnşaat’ın “Mobil Isı Merkezi”nde ki Tercihi “MİMSAN”

05.07.2021

Isıtma sektörünün öncü markası Mimsan, yüksek verimli “mobil ısı merkezi” ile iklim şartları ile etkileşim içerisinde olan şantiyelerde konforlu bir yaşam alanı sunmaya devam ediyor. Avrupa’nın en büyük 9’uncu müteahhitlik şirketi olan Rönesans İnşaat’ta İstanbul Beşiktaş’ta bulunan şantiyesinde çözüm ortağı olarak MİMSAN’ı seçti.

İleri teknolojisi ve mühendislik gücüyle ısıtma sektörünün lider markası olan MİMSAN, başta şantiyeler olmak üzere ısınmaya gereksinim duyan dış mekânlarda sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılan “Mobil Isı Merkezi” ile prestijli projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

MİMSAN son olarak Avrupa’nın en büyük 9’uncu müteahhitlik şirketi olan Rönesans İnşaat’ın İstanbul Beşiktaş’ta bulunan şantiyesine 500.000 Kcal/h ve 1.000.000 Kcal/h kapasiteli "Gaz Yakıtlı Mobil Isı Merkezi" tedarik etti.

Konforlu yaşam alanları sunuyor
Şantiyenin sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayacak olan “Mobil Isı Merkezi” taşınabilir yapısıyla da hem transfer hem de kolay kurulum avantajı sağlıyor. Yerleşkenin bulunduğu iklim şartlarına ve ihtiyaca uygun olarak dizayn edilen mobil ısı merkezleri, şantiyede ki yatakhane, yemekhane, ofis, giyinme odası gibi alanlarda, çalışanların, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde sağlayarak, konforlu yaşam alanları sunacak.

Bakım kolaylığı
Bir konteyner görünümünde olan mobil ısı merkezleri, bağlantı ve kurulum için gerekli olan tüm yardımcı ve ana elemanlara sahip olarak üretiliyor. Ayrıca konteynerin açılabilir ön kapağı sayesinde bakım ve arıza hallerinde hızlı ve kolay müdahale imkânı sağlıyor.

Yüksek verim
Isı izolasyonlu sandviç paneller kullanılarak geliştirilen uzun ömürlü konteyner, her türlü hava şartında yüksek verimde çalışarak, ısı kayıplarından kaynaklı enerji maliyetlerinin önüne geçiyor. 

Sıvı ve katı yakıt ile mobil buhar alternatifi
29 kW – 2.500 kW kapasite aralığında üretilen “Mobil ısı merkezleri”, sıvı ve katı yakıt ile mobil buhar çeşitleriyle de kullanıcılarına alternatifli çözümler sunuyor.